Спортивне заняття із військовослужбовцем Артемом Лавренюком провів викладач кафедри спеціальної фізичної підготовки навчально-наукового інституту № 2 ХНУВС, майстер спорту України з кікбоксінгу, старший лейтенант поліції Антон Черніков. З метою фізичної реабілітації, підтримки форми та відновлення сил Артема, який під час бойових дій частково втратив кінцівку, викладач університету підібрав спеціальний комплекс фізичних вправ.

Артем Лавренюк також відвідав відкрите тренування курсантів із таїландського боксу. Він поділився своїми життєвими історіями та підкреслив важливість підтримання спортивної форми й командного духу.

Фізично-спортивні заходи проходили у межах реалізації програми розвитку адаптивного ветеранського спорту МВС України.

#Дружняпідтримка

ВК ХНУВС