Для здобувачів освіти 3 курсу Сумської філії ХНУВС проведено бінарне заняття на тему «Організація роботи та здійснення заходів із запобігання та протидії жорстокому поводженню щодо дитини, домашньому насильству вчиненому дітьми та стосовно них». Його провів викладач кафедри юридичних дисциплін Сергій Лук'яненко за участю представниць відділу превенції Кременчуцького районного управління поліції ГУНП у Полтавській області: старшої інспекторки сектора ювенальної превенції Євгенії Святної та інспекторки сектора протидії домашньому насильству Олени Ругіної. Вони ознайомили здобувачів освіти з поняттями «жорстоке поводження з дитиною» і «складні життєві обставини», в яких може перебувати дитина; організацією роботи та здійсненням заходів із запобігання та протидії жорстокому поводженню з дитиною; особливостями реагування на факти жорстокого поводження з дитиною; повноваженнями поліцейських підрозділів ювенальної превенції у сфері запобігання та протидії домашньому насильству; механізмом реагування на факти домашнього насильства; з порядком взаємодії зі службами у справах дітей; поміщенням дітей у спеціальні установи для дітей. Інспекторки відділу превенції навели приклади з повсякденної діяльності підрозділів, що запобігають та протидіють домашньому насильству.

Сумська філія ХНУВС