Чергову книжкову новинку бібліотека університету отримала в межах підписаного Меморандуму про партнерство та співпрацю між Харківським національним університетом внутрішніх справ і видавництвом «Юрінком Iнтер». Фонд поповнився новим науковим виданням: Чистякова А. Права людини в умовах воєнного стану. Законодавство. Судова практика. Київ : Юрінком Iнтер. 2024. 316 с.

У виданні досліджено законодавство та викладено основні рішення щодо зазначеної сфери відносин.

Ідея книги – бути частиною експертної думки, яка б нагадувала публічним інституціям, що людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю. Забезпечення прав і свобод людини – головний обов’язок держави, зокрема в умовах правового режиму воєнного стану, адже Україна була і має залишитися зразком дотримання прав і свобод людини.

Книга розрахована на широке коло осіб, які цікавляться станом і питаннями дотримання прав людини в Україні.

Із виданням можна ознайомитися в бібліотеці та на сайті видавництва: https://yurincom.com/products/prava-lyudini-v-umovah-voennogo-stanu-zakonodavstvo-sudova-praktika.

ВК ХНУВС