Зі здобувачами другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю «Право» зустрілися директор ННІ №5 Оксана Брусакова, заступники директора Сергій Загородній та Елла Твердохліб, завідувачі кафедр та гарант освітньо-професійної програми Володимир Кройтор. Вони обговорили підготовку здобувачів освіти до Єдиного державного кваліфікаційного іспиту (ЄДКІ) з права. Оксана Брусакова наголосила на важливості відповідального ставлення до підготовки до іспиту і закликала приділити особливу увагу якості знань, необхідних для досягнення успішного результату. Завідувачі кафедр та гарант освітньо-професійної програми роз’яснили слухачам магістратури, якими ресурсами, що підготовлені науково-педагогічними працівниками ННІ №5 та розміщені на платформі Moodle, слід користуватись під час підготовки до ЄДКІ. Також були заплановані консультативні заняття викладачів кафедр зі здобувачами.

ВК ХНУВС