Заняття на тему «Органи та інститути Європейського Союзу» провели поліцейський офіцер громади сектору поліцейських офіцерів громади відділу взаємодії з громадами Кам’янець-Подільського РУП ГУНП у Хмельницькій області Андрій Юлін і професор кафедри конституційного і міжнародного права та прав людини Андрій Войціховський.

Під час заняття особливу увагу слухачів 1 курсу ННІ №1 було приділено діяльності Європейського поліцейського офісу (Європолу) як ключового правоохоронного органу Європейського Союзу. Окремо розглянули питання практичної взаємодії Національної поліції України з Європолом у протидії транснаціональній злочинності, а також значущість цієї співпраці в контексті євроінтеграційних прагнень України.

ВК ХНУВС