28 вересня 2024 року внаслідок ворожого обстрілу селища Козача Лопань Харківської області загинув суддя Верховного Суду у Касаційному кримінальному суді доктор юридичних наук, професор Леонід Миколайович Лобойко, який присвятив своє життя протидії злочинності через практичну діяльність та науку. Свій трудовий шлях він розпочав з патрульної служби, без відриву від роботи отримав юридичну освіту. З 1995 по 1999 роки передавав свій досвід курсантам – майбутнім працівникам правоохоронних органів у Харківському національному університету внутрішніх справ на кафедрі кримінального процесу. Автор наукових доробок у сфері кримінального процесуального права, науковий керівник, порядна людина, професіонал своєї справи.

Колектив Харківського національного університету внутрішніх справ сумує разом із рідними, близькими, друзями та колегами Леоніда Миколайовича та висловлює щирі співчуття з приводу тяжкої втрати.