28 вересня 2024 року, під час несення служби, внаслідок ворожої атаки на Сумщині загинув випускник Харківського національного університету внутрішніх справ, начальник сектору кадрового забезпечення Сумського районного управління поліції ГУНП в Сумській області полковник поліції Ігор Поладич.

Більше 20 років свого життя Ігор присвятив службі в органах внутрішніх справ. Під час повномасштабного вторгнення російських збройних сил в Україну до останнього подиху виконував свої професійні обов’язки. Йому було лише 43 роки. Без чоловіка залишилася дружина, без батька - син та донька, без сина – мати. Добрим, щирим, позитивним - саме таким Ігор залишиться в пам’яті колег.

Харківський національний університет внутрішніх справ сумує через непоправну втрату та висловлює щирі співчуття рідним загиблого.

Навіки в строю!