Представники Школи наукового лідерства Харківського національного університету внутрішніх справ ознайомили курсантів ННІ №3 із науковим життям університету. Голова Школи наукового лідерства, науковий співробітник науково-дослідної лабораторії соціально-психологічного забезпечення, супроводу та реабілітації працівників МВС ННІ №3 Віталій Найда розповів про основні етапи становлення Школи наукового лідерства, її мету, завдання та структуру, про діяльність Наукового товариства та наукових гуртків. Окрему увагу Віталій Найда приділив актуальним можливостям, конкурсам, стипендіям у сфері наукової діяльності здобувачів освіти.

Першокурсники також поспілкувалися з курсантами ННІ №3 – активними учасниками Школи наукового лідерства. Руслан Салогуб розповів про особисті наукові досягнення, перемоги в конкурсах, зокрема про отримання стипендії Фонду Конрада Аденауера в Україні, а також про реалізацію соціального проєкту, що проходив у межах Міжнародної програми Upshift. Анна Джус поділилася досвідом про те, як їй вдається поєднувати виконання обов'язків молодшого командира з активною участю у науковому житті університету, а Роман Дмитрієв розповів про власну практику підготовки наукових робіт та есе на всеукраїнські та міжнародні конкурси.

ВК ХНУВС