У Львові відбувся чемпіонат ФСТ «Динамо» України з боротьби самбо серед збірних команд закладів вищої освіти, що належать до сфери управління МВС, Національної гвардії України та інших центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовується та координується Кабінетом Міністрів України через Міністра внутрішніх справ України, в якому взяла участь збірна команда Харківського національного університету внутрішніх справ.

В особистому заліку члени збірної команди, курсанти ННІ №2 ХНУВС посіли такі місця:

І місце – курсант 1 курсу Андрій Войтишенко у ваговій категорії 88 кг;

І місце – курсант 2 курсу Фаріз Рашидов у ваговій категорії 79 кг;

І місце – курсант 1 курсу Олег Кобенда у ваговій категорії 58 кг;

ІІ місце – курсант 3 курсу Максим Бабич у ваговій категорії 79 кг;

ІІ місце – курсант 2 курсу Олег Попережай у ваговій категорії 71 кг;

ІІІ місце – курсант 3 курсу Іван Семихат у ваговій категорії 98 кг;

V місце – курсант 2 курсу Владислав Швець у ваговій категорії 64 кг.

У командному заліку збірна команда Харківського національного університету внутрішніх справ з боротьби самбо виборола І місце серед дев’яти ЗВО МВС.

До змагань курсантів підготував тренер збірної команди ХНУВС з боротьби самбо, інспектор спортивної команди відділу соціально-гуманітарної роботи Юрій Осіпян.

ВК ХНУВС