Перший проректор Харківського національного університету внутрішніх справ підполковник поліції Дмитро Швець, який очолив команду з міні-футболу «Універ-Динамо», під час відкриття VIII Міжнародного турніру з міні-футболу серед поліцейських зустрівся з керівництвом польської поліції: заступником Головного Коменданта поліції Польщі надінспектором поліції Яном Ляхом, Комендантом столичної поліції інспектором поліції Робертом Жебровським та начальником Логістичного Центру Кабінету Головної Комендатури поліції м. Варшава капітаном поліції Анджеєм Кропівєць.

Дмитро Швець подякував польським колегам за запрошення на турнір та хорошу організацію змагань, а також обговорив питання можливої співпраці Харківського національного університету внутрішніх справ та польської поліції.