Курсанти навчальної групи 16-5 факультету № 2 разом із куратором Оленою Чорноус відвідали музей Харківського національного університету внутрішніх справ. Вони ознайомилися з експозиціями, які розповідають про етапи розвитку університету, його керівників, науково-педагогічний склад, побачили відзнаки, елементи форми та екіпірування правоохоронців різних часів. Через знайомство з історією виникнення та становлення правоохоронних органів України, навчального закладу, в якому набувають майбутньої професії, такі заходи сприяють вихованню у молоді поваги до історичного минулого своєї країни, її культурних традицій тощо.

До фондової колекції музею університету також входить довідкова бібліотека історичного спрямування, що діє при музеї, і якою активно користуються всі бажаючі.