Завдяки зусиллям працівників Харківського національного університету внутрішніх справ баскетбольна команда ХНУВС (аматори) успішно виборює перемоги в Харківській аматорській баскетбольній лізі.

Поєднання досвіду та наполегливості гравців – Володимира Казначеєва, Андрія Аношкіна, Дмитра Горбача, Віталія Іванова, Леоніда Могілевського, Павла Мітрухова, Владислава Шендрика, волі до перемоги та запалу молодості курсантів Владислава Безпалова, Володимира Вороненка, Олександра Жеребецького та Максима Погуци дозволили університетській команді-новачку закріпитися у верхній частині турнірної таблиці та боротися за місце у плей-оф.

Усіх, хто захоплюється баскетболом, бажає підвищити рівень ігрової майстерності та тримати себе у гарній фізичній формі, запрошуємо поповнити  ряди команди ХНУВС з баскетболу!

Звертатися на кафедру спеціальної фізичної підготовки.