Завідувач кафедри конституційного і міжнародного права факультету № 4 Харківського національного університету внутрішніх справ кандидат юридичних наук, доцент, підполковник поліції Микола Марчук провів профорієнтаційні зустрічі у ВНЗ І-ІІ рівня акредитації у м. Ужгород.

Під час перебування представника університету у Закарпатській області він відвідав медичне училище «Медик», медичний коледж «Манада», коледж мистецтв імені А. Ерделі Закарпатської академії мистецтв, Ужгородський торгівельно-економічний коледж.

Микола Марчук розповів студентам про особливості та умови вступу до ХНУВС в 2017 році, перелік спеціальностей, особливості вступу осіб, які мають ступінь вищої освіти «молодший бакалавр».

Представник університету відвідав управління кадрового забезпечення ГУНП в Закарпатській області, де зустрівся із заступником начальника підполковником поліції Дмитром Кушніром та начальником відділу комплектування підполковником поліції Юрієм Гричком. Під час зустрічі обговорено стан підготовки особових справ кандидатів на навчання до ХНУВС.