Чергове факультативне заняття Школи наукового лідерства провели голова Школи, науковий співробітник науково-дослідної лабораторії соціально-психологічного забезпечення, супроводу та реабілітації працівників МВС ННІ №3 Віталій Найда, а також курсант 3 курсу ННІ №3 Руслан Салогуб і курсантка 2 курсу ННІ №2 Мілєна Цвєткова, які нещодавно завершили реалізацію власного соціального проєкту – інтерактивного курсу «WEEKLY».
Руслан Салогуб зазначив, що реалізація проєкту – це процес, що починається від зародження ідеї до аналізу підсумків і результатів. Він розглянув сутність проєктної заявки, звернув увагу на важливість визначення актуальності проєкту, а саме його соціальної значущості, реальних показників і конкретності.
Мілєна Цвєткова наголосила на важливості врахування причинно-наслідкових зв'язків між проблемою та її наслідками. Вона підкреслила необхідність широкого осмислення аудиторії проєкту та його впливу на окрему соціальну групу чи суспільство загалом.
Значну увагу курсанти приділили розробленню плану реалізації проєкту, бюджету, а також визначенню очікуваних результатів соціальної ініціативи, продемонстрували можливості різних сайтів, які можливо використовувати задля набуття нових знань у сфері проєктного менеджменту, а також пошуку цікавих конкурсів і грантових можливостей для молоді.
Віталій Найда зазначив, що основою успішної реалізації будь-якого соціального проєкту є чітко сформована ідея та бажання допомогти людям, а зовсім не фінансові ресурси. Він звернув увагу на методи та інструменти, які застосовуються в проєктному менеджменті, можуть допомагати здобувачам освіти під час досягнення високих показників академічної успішності, а також у межах наукової діяльності.
Заняття, у якому взяли участь курсанти, студенти, слухачі магістратури, аспіранти та ад'юнкти, відбулося в межах циклу зустрічей Школи наукового лідерства, де в ролі експертів і спікерів виступають самі здобувачі освіти, які вже мають досвід наукової діяльності та участі у громадському житті університету.
ВК ХНУВС