Ректор Харківського національного університету внутрішніх справ генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко вручив курсантам-випускникам погони лейтенантів поліції. Він поздоровив юнаків і дівчат із першими у їх професійному житті офіцерськими погонами. «Попереду у вас нове життя з його радощами і труднощами, – наголосив ректор. – Пам’ятайте, що з першими зірками, які сьогодні лягли на ваші плечі, лягла й велика відповідальність – стояти на варті Закону, захищати права і свободи громадян, інтереси суспільства та держави від злочинних посягань, забезпечувати порядок і спокій в країні. Я впевнений, що кожен з вас виправдає високу довіру Українського народу».

До випускників з напутнім словом звернувся академік Національної академії правових наук України, доктор юридичних наук, професор, генерал-полковник міліції Олександр Бандурка. Він зазначив, що сьогодні, напевне, востаннє випускники зібралися на плацу у такому складі. «За кілька днів ви роз’їдетеся по всіх куточках України, будете працювати у підрозділах Національної поліції України, де на вас чекають із нетерпінням. Служіть чесно, добросовісно і завжди пам’ятайте девіз університету «Знання. Закон. Честь.». Нехай він стане для вас дороговказом у повсякденному житті та професійному становленні», – підкреслив Олександр Бандурка.