Із метою популяризації творчої спадщини, утвердження духовних заповідей великого українського Кобзаря  та до Дня народження Тараса Григоровича Шевченка в Сумській філії Харківського національного університету внутрішніх справ відбувся конкурс читців «Шевченкове слово в віках не старіє…», в якому взяли участь студенти 1 курсу.

Учасники зачитували: «Заповіт», «Реве та стогне Дніпр широкий», «Садок вишневий коло хати», «Думи мої, думи», «Гайдамаки», «Сичі», «Русалка», «У кожного своя доля», уривок із поеми «Катерина», уривок з балади «Причинна», уривок «За горами, гори» з поеми «Кавказ».

За результатами конкурсу журі визначило переможців: І місце посів Рокіта Ярослав, ІІ місце – Балан Катерина, ІІІ місце – Котенко Марія.

Сумська філія ХНУВС