Куратор навчальної групи ПДдср-16-2 факультету № 6 старший викладач кафедри кримінально-правових дисциплін Харківського національного університету внутрішніх справ Наталія Кобець організувала для студентів виїзне заняття у Качанівській виправній колонії № 54. Це – кримінально-виконавча установа мінімального рівня безпеки (для тримання жінок, уперше засуджених до позбавлення волі на певний термін).  На території колонії також розташований сектор середнього рівня безпеки для тримання жінок, засуджених до довічного позбавлення волі.

Під час заняття працівники колонії ознайомили студентів з умовами тримання та деякими аспектами перебування жінок в ув’язненні. Вони розповіли про роботу та показали юнакам та дівчатам приміщення навчального центру, вечірньої школи, центру психоемоційного розвантаження, відділення ресоціалізації, кімнат для побачень, а також відповіли на численні запитання.