Триває робота наукового гуртка «Актуальні проблеми кримінального процесу, криміналістики та експертології» кафедри кримінального процесу, криміналістики та експертології ННІ №5 ХНУВС, у межах якого здійснюється підготовка наукових доповідей та статей.
Студентка Ірина ЛОТОЦЬКА підготувала тези доповіді на тему «Особливості огляду одягу потерпілої під час розслідування зґвалтувань» та взяла участь у роботі VIII Міжнародної студентської наукової конференції «Діджиталізація науки як виклик сьогодення», яка відбулася у м. Дніпро.
Науковий керівник – доцентка кафедри кримінального процесу, криміналістики та експертології ННІ №5, кандидатка психологічних наук, доцентка Світлана ЛОЗОВА отримала подяку за підготовку здобувачки до участі в конференції.
ВК ХНУВС