Доцент кафедри тактико-спеціальної підготовки ННІ №2 Тихін ШЕВЧЕНКО та учасники науково-практичного гуртка ТСП «ЩИТ» провели захід, присвячений темі підвищення боєздатності та боєготовності працівників поліції.
Тихін ШЕВЧЕНКО наголосив, що діяльність гуртка «ЩИТ» спрямована на набуття курсантами практичних навичок, їхнє систематичне удосконалення, а також на проведення експериментальних досліджень та опитувань працівників поліції. Це дозволяє визначити найактуальніші проблеми, з якими стикаються практичні підрозділи Національної поліції.
Курсантка 2 курсу ННІ №2 Мілєна ЦВЄТКОВА представила результати свого дослідження, присвяченого аналізу відповідності екіпірування потребам поліцейських. Вона акцентувала увагу на його впливі на особисту безпеку, швидкість реакції та ефективність виконання завдань. Під час виступу курсантка наочно продемонструвала зразки якісного та неякісного екіпірування.
Курсант 2 курсу ННІ №4 Ярослав ГАРАЩЕНКО представив наукову роботу, в якій розглядається питання вибору оптимальної висоти польоту безпілотників під час бойових завдань. Він окреслив ключові фактори, що впливають на вибір висоти та можливості застосування БПЛА як у правоохоронній, так і в рятувальній діяльності.
До зустрічі також доєднався випускник університету Ярослав СЛАТІН, який зараз проходить службу в бойових підрозділах поліції неподалік лінії зіткнення на сході України. Він поділився власним досвідом та окреслив найбільш актуальні виклики, що постають перед поліцейськими під час виконання службово-бойових завдань.
Голова Школи наукового лідерства Віталій НАЙДА подякував учасникам гуртка за змістовні та прикладні доповіді. Він також відзначив тісну співпрацю між Школою наукового лідерства та гуртком «ЩИТ», яка проявилася під час створення унікальної збірки «Курсантська наука крізь попіл війни». В ній представлено історії курсантів і студентів, які втратили рідних на війні. Вони присвячують свою літературну творчість подіям російсько-української війни, проводять дослідження, спрямовані на вдосконалення екіпірування, техніки та тактики дій, допомагають цивільному населенню та документують воєнні злочини.
У заході взяли участь курсанти, студенти, слухачі магістратури, аспіранти та ад’юнкти з усіх структурних підрозділів університету. Учасники активно долучалися до обговорення, ставили спікерам актуальні запитання, ділилися власними думками та досвідом.
ВК ХНУВС