Із особовим складом Харківського національного університету внутрішніх справ було проведено інструктивне заняття з дотримання правил та безпеки дорожнього руху.

Проректор університету Анатолій Клочко наголосив на необхідності дотримання кожним працівником і курсантом законності, вимог транспортної дисципліни та заходів особистої безпеки.

До присутніх звернувся заступник начальника відділу безпеки дорожнього руху управління превентивної діяльності ГУ НП в Харківській області підполковник поліції Олег Ніконенко, який проінформував щодо змін у Правилах дорожнього руху України, звернув увагу на статистику скоєння дорожньо-транспортних пригод на Харківщині.

Присутні переглянули відеоматеріали, ознайомилися з інструктажем щодо дотримання правил дорожнього руху.