У Сумській філії Харківського національного університету внутрішніх справ відбулось чергове засідання Школи педагогічної майстерності на тему «Сучасні інноваційні педагогічні технології». На засіданні виступив доцент кафедри менеджменту освіти та професійної підготовки Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка кандидат педагогічних наук, доцент Дмитро Козлов.

Доповідач охарактеризував сутність основних педагогічних технологій, їхні наукові, процесуально-описові, процесуально-дієві аспекти, особливості технократичної, гуманістичної та езотеричної освітніх парадигм, охарактеризував види асоціативного мислення (інтуїтивне, креативне, інноваційне) та критерії технологічності педагогічного процесу (системність, науковість, структурованість, процесуальність, відтворюваність).

Дмитро Козлов також розкрив специфіку та особливості інтерактивного, проблемного, проектного та евристичного навчання.

Сумська філія ХНУВС