У ХНУВС триває системна робота з формування антикорупційної культури серед здобувачів вищої освіти. Для курсантів ННІ №3 було проведено навчальні заходи, присвячені доброчесності, запобіганню корупції та ролі викривачів у забезпеченні прозорості діяльності органів системи МВС.

Уповноважена з антикорупційної діяльності Катерина УДОД розповіла про сучасні підходи до протидії корупції та наголосила на важливості особистої відповідальності поліцейського за дотримання етичних стандартів і принципів служіння суспільству.

Окрему увагу спікерка приділила викривачам корупції – їх правам, гарантіям захисту та механізмам повідомлення про порушення. Курсанти дізналися, як працює Єдиний портал повідомлень викривачів та інші офіційні канали інформування.

Учасники активно долучалися до обговорень, розглядали типові службові ситуації та спільно шукали доброчесні рішення у складних моральних дилемах.

Такі заходи допомагають курсантам усвідомити, що викриття корупції – це прояв професійної честі та відданості службі, а також сприяють підвищенню довіри до інституцій сектору безпеки.

ВК ХНУВС