Ректор Харківського національного університету внутрішніх справ генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко провів зустріч з курсантами факультету № 2 (кримінальної поліції). Він наголосив на важливості неухильного дотримання Присяги поліцейського, Правил етичної поведінки, інших нормативних та законодавчих актів, які регулюють діяльність та поведінку поліцейського. Присутній за зустрічі заступник начальника Управління – начальник відділу протидії кіберзлочинам ГУНП в Івано-Франківській області Іван Канюс прочитав присутнім юнакам і дівчатам лекцію «Правила безпечного використання Інтернет-сервісів та соціальних комп’ютерних мереж».

Також з молоддю поспілкувався перший проректор університету підполковник поліції Дмитро Швець, який звернув увагу на дотриманні дисципліни та законності.