Професор кафедри адміністративної діяльності поліції факультету № 3 Харківського національного університету внутрішніх справ полковник поліції Ірина Казанчук провела робочі зустрічі у Мелітопольському міському відділі поліції ГУНП в Запорізькій області та Мелітопольському Центрі взаємодопомоги учасникам АТО «Побратим». Зі старшим інспектором ВКЗ Мелітопольського ВП ГУНП в Запорізькій області майором поліції Оленою Малою було обговорено стан добору кандидатів на навчання у вищі навчальні заклади зі специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських. Олена Олександрівна відзначила хорошу підготовку випускників ХНУВС, які прибувають на службу до структурних підрозділів поліції міста Мелітополя та інших міст Запорізької області.

Ірина Казанчук подякувала за плідну співпрацю.