Курсанти навчально-наукового інституту №2 здійснили важливий крок від теоретичного навчання до практичного досвіду, замінивши звичну аудиторію на реальні умови роботи поліції. За сприяння завідувачки кафедри адміністративної діяльності ННІ №3 Олени ДЖАФАРОВОЇ було організовано виїзне бінарне заняття з дисципліни «Поліцейська діяльність» на базі Вінницького районного управління поліції ГУНП у Вінницькій області.
Під керівництвом старшої викладачки цієї ж кафедри Наталії ГРОМ курсанти ознайомилися з роботою сучасного механізму забезпечення прав затриманих осіб – системи Custody Records. Зокрема, вони дізналися, як ця інноваційна система забезпечує:
Практичне занурення у деталі служби та можливість перейняти досвід роботи за європейськими стандартами стало безцінним доповненням до теоретичних знань. Кафедра висловлює щиру подяку працівникам Вінницького РУП за відкритість та співпрацю, яка сприяє підготовці справді професійних і доброчесних кадрів.
ВК ХНУВС