До бібліотеки Харківського національного університету внутрішніх справ надійшло нове науково-практичне видання «Права людини в діяльності української поліції – 2016», підготовлене та видане Експертною групою «Поліція під контролем».

Видання присвячене стану дотримання прав людини в діяльності української поліції протягом року, а також ключовим подіям у сфері поліцейської діяльності – реформі поліції та атестуванню (переатестації) поліцейських. Головний акцент видання зроблено на аналізі дотримання поліцією основоположних прав та свобод людини, що закріплені в Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод 1950 року.

Видання стане в нагоді правоохоронцям, курсантам, студентам та всім, хто цікавиться проблематикою дотримання прав людини правоохоронними органами, громадського контролю за діяльністю правоохоронців, виконання Україною міжнародних зобов’язань у сфері забезпечення прав та свобод людини.