Доцент кафедри юридичних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Богдан Сюркало та викладач кафедри Віктор Кисельов провели зустріч із студентами Путивльського педагогічного коледжу ім. С. В. Руднєва.

Юнаків і дівчат ознайомили з правилами вступу до Сумської філії ХНУВС, особливостями організації освітнього процесу, наукової та міжнародної діяльності, виховної роботи та дозвілля студентів. Особливу увагу приділили питанням проходження практики та роботи юридичної клініки «Правова допомога».

Також для студентів коледжу було проведено заняття з криміналістики, під час якого їх ознайомили з методами дактилоскопії, зразками речових доказів, основами криміналістичних досліджень в сфері протидії розповсюдженню підроблених грошових знаків та офіційних документів.

Сумська філія ХНУВС