Другокурсники навчально-наукового інституту №4 Владислав Іващенко та Богдан Юнак представили університет на всеукраїнському турнірі з Counter-Strike TEAM MIX CYBERION TOURNAMENT, що відбувався за підтримки мережі комп’ютерних клубів CYBERION.

У ході напружених матчів учасники продемонстрували високий рівень індивідуальної підготовки, злагоджену командну взаємодію та витримку, необхідну для успішної гри на змаганнях такого рівня.

За підсумками турніру команда ХНУВС виборола почесне третє місце, вкотре підтвердивши свою конкурентоспроможність серед найсильніших студентських кіберспортивних колективів України.

Харківський національний університет внутрішніх справ послідовно підтримує розвиток курсантської та студентської молоді, зокрема у сфері кіберспорту, сприяючи самореалізації, професійному зростанню та досягненню нових спортивних результатів.

ВК ХНУВС