На початку засідання Вченої ради перший заступник голови ФСТ «Динамо» України Микола Даневич вручив ректору університету Валерію Сокуренку Кубок за ІІ місце у загальнокомандній першості чемпіонатів ФСТ «Динамо» України з неолімпійських видів спорту за 2025 рік серед збірних команд закладів вищої освіти, що належать до сфери управління МВС України.
Під час засідання члени Вченої ради обговорили низку актуальних питань діяльності університету в умовах воєнного стану. Зокрема, йшлося про стан виконання рішень Вченої ради за ІІ півріччя 2025 року, реалізацію Антикорупційної програми ХНУВС на 2023-2025 роки у 2025 році, а також публікаційну активність працівників університету в міжнародних наукометричних базах Scopus і Web of Science та у наукових фахових виданнях закладу вищої освіти.
Вчена рада також розглянула питання присвоєння вчених звань науково-педагогічним працівникам, створення разових спеціалізованих вчених рад для проведення публічних захистів дисертацій з метою присудження ступеня доктора філософії. Члени ради затвердили ініційовані кафедрами теми дисертацій на здобуття ступеня доктора філософії, рекомендували до друку навчально-методичні матеріали для подальшого використання в освітньому процесі, а також обговорили питання зміни вартості освітніх послуг на 2026 рік.
Голова Вченої ради, ректор університету Валерій Сокуренко вручив диплом про присудження ступеня доктора філософії з галузі знань 01 «Освіта. Педагогіка» за спеціальністю 011 «Освітні, педагогічні науки» старшому викладачу кафедри мовної підготовки Артему Білоусову.
ВК ХНУВС