Курсанти та науково-педагогічні працівники факультету № 4 (кіберполіції) Харківського національного університету внутрішніх справ на чолі з деканом факультету підполковником поліції В’ячеславом Марковим взяли участь у конференції «Bitcoin Meetup Kharkiv», яка була організована компанією «Distributed Lab».

У своїх доповідях провідні українські та закордонні фахівці-практики і вчені розглянули такі питання: принципи технології Blockchain; криптовалюти: види, BitCoin, майнінг; анонімність при використанні крипто валют; принципи проведення децентралізованих аукционів.

З понад 700 учасників конференції студенти, науково-педагогічні працівники вищих навчальних закладів, представники державних та комерційних установ, підприємці, ІТ-фахівці та ін.

Після завершення заходу його організатори запросили представників Харківського національного університету внутрішніх справ взяти участь у наступній  конференції «BlockchainUA», яка відбудеться 22 вересня 2017 року в Києві.