Випускники кафедри військової підготовки Харківського національного університету внутрішніх справ склали Військову Присягу на вірність Українському народу. Цього дня навчання на кафедрі закінчили майже 150 юнаків та дівчат.

Від імені ректора університету генерала поліції третього рангу Валерія Сокуренка випускників привітав проректор навчального закладу Анатолій Клочко. Він побажав молоді успіхів у їхній подальшій діяльності та зазначив, що наразі держава, як ніколи, потребує підготовки професійних та патріотично налаштованих молодих кадрів з необхідними військовими навичками.

Яскравим виступом випускників та всіх присутніх привітали представники Почесної варти ХНУВС.

Навчання на кафедрі здійснювалося за програмою підготовки офіцерів запасу за військово-обліковими спеціальностями «Психологія» та «Соціальна психологія».