Курсанти та науково-педагогічні працівники факультету № 4 (кіберполіції) Харківського національного університету внутрішніх справ взяли участь у другій зустрічі «Bitcoin Meetup Kharkiv», яка була організована компанією «Distributed Lab».

Загалом участь у заході, присвяченому криптовалютам та останнім трендам у сфері використання блокчейн-технологій, взяли більше 750 учасників. Серед них – студенти та науково-педагогічні працівники вищих технічних навчальних закладів, ІТ-фахівці, держслужбовці та ін..

Спікерами виступили фахівці з Харкова, Києва, Львова. Доповідали за темами:

– інвестування у криптовалюти: позитивний та негативний досвід;

– торгівля цифровими активами: проблеми та перспективи ринку криптотрейдінгу;

– реалізація смартконтрактів із використанням блокчейн-технологій;

– юридичні аспекти використання криптовалют: закордонний досвід та українській перспективи.

22 вересня 2017 року представники ХНУВС візьмуть участь у конференції «BlockchainUA» (https://blockchainua.com), яка відбудеться в Києві за участі більше 50 експертів із 10 країн світу.