Ректор Харківського національного університету внутрішніх справ, генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко у складі офіційної делегації Міністерства внутрішніх справ України наразі  перебуває в США для ознайомлення з американською системою підготовки та навчання поліцейських.

Одним із пунктів плану перебування було  відвідування делегацією Академії кримінальної юстиції Північної Вірджинії. Під час спілкування з американськими колегами  обговорили  питання щодо обміну підходами до навчання поліцейських та встановлення міжнародних зв’язків задля більш ефективного реформування системи МВС України.

Також представники делегації відвідали Посольство України в Сполучених Штатах Америки. З ними зустрівся посол України в США Валерій Чалий.