Сьогодні у Сумському навчальному центрі первинної професійної підготовки «Академія поліції» Харківського національного університету внутрішніх справ відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення другої річниці Дня Національної поліції України.

Від імені ректора університету генерала поліції третього рангу Валерія Сокуренка до співробітників та слухачів центру з привітаннями звернувся директор Сумської філії ХНУВС, доктор юридичних наук, професор Сергій Лукаш. Він зазначив, що «за два роки своєї роботи поліцейські отримали високу оцінку громадян завдяки професійному виконанню завдань із протидії злочинності, забезпеченню публічної безпеки і порядку».

Також він подякував поліцейським за службу, вірність Присязі та відданість Українському народові.

Хвилиною мовчання було вшановано пам'ять співробітників правоохоронних органів, які загинули під час бойових дій при виконанні службових обов’язків.

Заходи були завершені проходженням урочистим маршем.