У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбулися святкові заходи, присвячені другій річниці створення Національної поліції України.

Ректор університету, доктор юридичних наук, генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко, вітаючи усіх зі святом зазначив, що обравши професію правоохоронця, курсанти повинні щоденно наполегливо вчитися, оволодівати професійними знаннями та навичками: «Я впевнений, що обличчя нової поліції – це молоде обличчя. Це люди, які люблять свій народ, свою країну, справжні патріоти, готові відстоювати закон і справедливість, навіть ціною власного життя».

Хвилиною мовчання присутні вшанували патріотизм, мужність, вірність та героїзм тих, хто поклав своє життя за єдність і незалежність України, а також пам'ять працівників правоохоронних органів, які загинули під час виконання службових обов’язків.

Звертаючись до присутніх, академік Національної академії правових наук України, доктор юридичних наук, професор, генерал-полковник міліції Олександр Бандурка підкреслив, що святкування на державному рівні Дня Національної поліції України – це визнання визначної ролі поліцейського в суспільстві та відповідальності перед громадянами нашої держави.

Проректор ХНУВС Анатолій Клочко оголосив наказ ректора щодо присвоєння спеціальних звань працівникам навчального закладу. Спеціальне звання підполковника поліції отримала майор поліції Марина Калашник – докторант відділу організації освітньо-наукової підготовки. Звання старшого лейтенанта поліції присвоєно лейтенантам поліції Владиславу Следзинському, Максиму Тельному та Антону Щібрі. Звання капрала поліції отримав рядовий поліції, курсант 1-го курсу факультету № 4 Анатолій Волков.

За високий професіоналізм, вагомий внесок у підготовку кваліфікованих фахівців для державних установ і правоохоронних органів та з нагоди Дня Національної поліції України оголошено Подяку Харківського міського голови Сергію Бабаку – завідувачу кафедри військової підготовки.

За професійне виконання завдань із забезпечення громадської безпеки і порядку, вірність Присязі і відданість Українському народові та з нагоди відзначення Дня Національної поліції України Грамотою адміністрації Слобідського району Харківської міської ради нагороджено майора поліції Сергія Марчишина – завідувача відділення практичного навчання відділу організації освітнього процесу, капітана поліції Олексія Лаптія – провідного фахівця відділу організації служби, Юрія Поліванова – провідного фахівця центру післядипломної освіти.

Голова Харківської обласної організації Союзу юристів України Володимир Кривобок за сумлінну плідну працю, особистий внесок у забезпечення підготовки поліцейських та з нагоди святкування Дня Національної поліції України  нагородив Подякою Харківської обласної організації Союзу юристів України підполковника поліції Петра Білоуса – заступника начальника відділу організації наукової роботи, капітана поліції Віталія Польового – провідного фахівця відділу організації служби, старшого лейтенанта поліції Геннадія Ципака – провідного фахівця відділу соціально-гуманітарної роботи. Володимир Васильович, вітаючи зі святом, побажав правоохоронцям бути відданими обраній професії й завжди дотримуватися у своїй роботі букви Закону.

За сумлінне ставлення до виконання професійних обов’язків, ініціативу й наполегливість та з нагоди святкування Дня Національної поліції України Подякою Вченої ради Харківського національного університету внутрішніх справ було нагороджено майора поліції Олену Галкіну – старшого наукового співробітника науково-дослідної лабораторії з проблем протидії злочинності, Наталію Батиренко – бухгалтера фінансово-розрахункового відділення відділу фінансового забезпечення та бухгалтерського обліку, Анатолія Волкова – провідного фахівця з обліку та бронювання військовозобов'язаних відділу організації служби,  Олександру Радченко – завідуючу відділенням документального забезпечення відділу режимно-секретного та документального забезпечення,  Андрія Щокіна – завідувача їдальні № 1, Андрія Потапова – завідувача їдальні № 2.

Яскравими виступами привітали присутніх зі святом колектив художньої самодіяльності та Почесна варта університету.