Головним управлінням Національної поліції  в Харківській області до Дня Національної поліції України відзначено нагородами представників Харківського національного університету внутрішніх справ.

Під час урочистостей, які відбулися у Палаці культури поліції, проректор університету Анатолій Клочко від імені ректора навчального закладу Валерія Сокуренка поздоровив колег зі святом, зазначивши, що професія поліцейського в усі часи була затребуваною й важливою для суспільства. Допомагати людям, захищати їх життя, права й свободи – благородна справа.  З нагоди свята, за плідну співпрацю, надання практичної та методичної допомоги у вихованні й навчанні молоді Анатолій Клочко вручив працівникам ГУНП в Харківській області Подяки Вченої ради університету.

Нагородами від ГУНП в Харківський області заохочені працівники ХНУВС. Серед них підполковник поліції Олена Федосова – головний науковий співробітник науково-дослідної лабораторії з проблем протидії злочинності, старший лейтенант поліції Андрій Проуторов – провідний фахівець центру післядипломної освіти, Євген Жилін – начальник відділу організаційно-аналітичної роботи та контролю, Анатолій Тяпкін – начальник дільниці оперативної поліграфії відділу матеріального забезпечення.

У святкових заходах взяв участь колектив художньої самодіяльності та Почесна варта ХНУВС.