Для першокурсників Харківського національного університету внутрішніх справ розпочався табірний збір. Зі вступом до університету та з проходженням табірного збору юнаків і дівчат привітав тимчасово виконуючий обов’язки ректора навчального закладу підполковник поліції Дмитро Швець. Він зазначив, що в університеті створені належні умови для того, щоб навчатися, отримувати нові знання, опановувати навички майбутньої професії, які обов’язково знадобляться у майбутньому. Керівництво університету робить усе необхідне, щоб забезпечити належні умови для навчання, проживання у гуртожитках і дозвілля молоді.

Проректор навчального закладу Анатолій Клочко, звертаючись до першокурсників, наголосив, що проходження табірного збору є обов’язковим для кожного, хто поступив до університету, і побажав молоді бути організованими, дотримуватися дисципліни та гідно подолати усі випробування, щоб довести – з вибором майбутньої професії не помилилися.

Після завершення урочистих зборів для першокурсників розпочалися заняття за розкладом.