Для першокурсників та особового складу табірного збору Харківського національного університету внутрішніх справ з концертною програмою виступив співочий гурт «Харків‘яни» під керівництвом заслуженого працівника культури, професора Анатолія Зорика. Гурт «Харків’яни» давно і плідно співпрацює з університетом, бере участь в усіх загальноміських заходах, виїжджає в райони області, виступає у школах, вищих навчальних закладах Харківщини, проводить лекції-концерти з історії Слобожанщини.

Для відродження та підтримання української національної культури й традицій, підвищення рівня національно-патріотичного виховання молоді для присутніх звучали українські пісні «Моя Україна», «Ой гарна, я гарна», «Варенички», «Ой ти, місяцю», «Харківщина».

Керівник співочого гурту читав присутнім гуморески Павла Глазового, а також власного авторства.