Для першокурсників табірного збору з концертною програмою виступив кандидат педагогічних наук, доцент, колишній заступник начальника юридичного факультету Університету внутрішніх справ, полковник міліції у відставці Микола Городиський. Сьогодні він передає свій професійний та життєвий досвід  молодому поколінню, працюючи фахівцем у відділі соціально-гуманітарної роботи навчального закладу.

Його великим і щирим захопленням упродовж майже 50 років є спів.  В репертуарі Миколи Івановича як твори класичної музики, так і сучасної. Це арії з опер, романси, пісні. Цього разу для першокурсників він виконував добре всім знайомі українські пісні: «Два кольори», «Чорнобривці», «Одна-єдина», «Розпрягайте, хлопці, коней», «Як добре бути генералом» та ін.