Перед початком занять у новому навчальному році ректор університету генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко провів зустріч з батьками першокурсників. На зустрічі також були присутні перший проректор університету підполковник поліції Дмитро Швець, проректор підполковник поліції Михайло Бурдін, декани факультетів.

Ректор розповів про університет, його навчальну та матеріально-технічну базу. Підкреслив, що в університеті є все для того, щоб не тільки оволодіти навичками майбутньої професії, але й займатися саморозвитком – розкривати свої таланти в спортивних секціях та гуртках художньої самодіяльності, піднімати рівень освіченості та культури. Валерій Сокуренко також підкреслив, що дотримання дисципліни, відповідальність і наполегливість в оволодінні знаннями є запорукою успішного навчального процесу.