До  Дня знань у бібліотеці Харківського національного університету внутрішніх справ для курсантів першого курсу всіх факультетів, а також студентів-психологів та батьків було проведено екскурсії-презентації. Усіх ознайомили з бібліотекою, де  протягом навчання молодь буде отримувати інформацію, розширювати свій світогляд, готуватися до сесій та проводити вільний час.

Юнаки та дівчата оглянули читальні зали для самостійної роботи, в яких діє зона WI–FI, є доступ до Інтернет-ресурсів: бібліотечного порталу, електронної бібліотеки, електронного каталогу тощо.

Працівники бібліотеки запропонували курсантам і студентам оформити «Єдину картку читача» для зручності користування фондами  двадцяти шести провідних бібліотек вишів Харкова. Юнаки та дівчата також отримали інформаційні буклети бібліотеки.