У м. Чернігів відбувся ІІІ Міжнародний круглий стіл «Кримінальне право: традиції та новації», присвячений видатному вченому, Герою України, академіку Володимиру Володимировичу Сташису, в якому взяв участь ректор Харківського національного університету внутрішніх справ генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко. Серед учасників заходу науковці з Польщі, Грузії, Казахстану, Білорусі, Республіки Башкортостан, викладачі, курсанти та студенти Академії Державної пенітенціарної служби Міністерства юстиції України, представники Науково-дослідного інституту вивчення проблем злочинності імені академіка В. В. Сташиса, Національної Академії правових наук України, Чернігівського та Запорізького осередків «Всеукраїнської асоціації кримінального права».

Під час роботи круглого столу були обговорені питання ролі особистості в становленні та розвитку кримінального права: юридична біографістика; актуальні теоретичні та прикладні проблеми кримінального права; сучасні теоретичні та прикладні проблеми кримінології та кримінально-виконавчого права; кримінальне право в системі права України; проблеми міжнародного та зарубіжного кримінального, кримінально-виконавчого права і кримінології.

Валерій Сокуренко, вітаючи учасників круглого столу, відзначив актуальність питань, запропонованих для обговорення, побажав натхнення, плідної роботи, а також успішного застосування отриманих під час наукового форуму знань у щоденній діяльності.