Відбулася зустріч керівництва Харківського національного університету внутрішніх справ зі слухачами магістратури факультету № 1 та факультету № 3.

Ректор університету генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко привітав присутніх з успішним складанням вступних випробувань до магістратури і підкреслив, що досвід практичної роботи, який вони отримали, працюючи в слідстві, кримінальній поліції та інших структурних підрозділах Національної поліції України, є надзвичайно  цінним і наголосив на необхідності поділитися набутими вміннями та навичками з курсантами університету. Валерій Васильович також наголосив на безумовному дотриманні Статуту, правил поведінки та вимог, які висуваються до поліцейських.

Перший проректор університету підполковник поліції Дмитро Швець запевнив, що керівництво навчального закладу цінує вибір кожного навчатися саме в Харківському національному університеті внутрішніх справ та побажав успішного навчання.