У  Сумській філії Харківського національного університету внутрішніх справ  проведено туристичний зліт: «Ми молодь твоя, Україно!» серед команд І–ІV курсів денної форми навчання.

Туристичний зліт проводиться щорічно з метою патріотичного виховання, організації змістовного відпочинку та оздоровлення студентської молоді, а також популяризації та пропаганди туризму й здорового способу життя, зміцнення дружніх стосунків між студентами.

Під час відкриття зльоту всіх присутніх привітав директор філії Сергій Лукаш, побажавши командам спритності та волі до перемоги.

Студентські команди змагалися у конкурсах: історико-краєзнавчому, з оформлення наметового містечка, подолання смуги перешкод,  надання першої медичної допомоги, проходження квесту. Юнаки та дівчата вчилися  розпалювати вогнище, готувати польові страви, демонстрували творчі таланти та грали у міні-футбол.

Підбивши підсумки змагань, переможницею стала група СФдср-15-2, ІІ місце посіла група СФдср-17-2 і ІІІ місце – група  СФдср-17-3.

Туристичний зліт пройшов яскраво, динамічно, подарувавши усім учасникам заходу приємні враження, заряд бадьорості та гарного настрою.

Сумська філія ХНУВС