У Харкові було проведено обласну гру вищих шкіл «Я – Українець». Учасниками змагань стали громадські активісти та представники вишів Харківщини, серед яких була і команда Харківського національного університету внутрішніх справ «Правоохоронці», яка складалась із студентів факультету № 6 та працівників відділу організації освітнього процесу.

Учасники проходили ігрові майданчики: «Тактична медицина», «Творча майстерня», «Міцна нація», «Патріотичне інтерв’ю», «Нащадки вільних», «Інформаційна безпека» та інші.

За результатами гри команда університету посіла друге місце та була нагороджена кубком, дипломом та солодким призом.

Змагання були організовані Управлінням у справах молоді та спорту Харківської обласної державної адміністрації спільно з громадськими організаціями «Адаптаційний центр», «Слобідське Козацьке військо» та ХМГО «Харківський обласний центр волонтерів» за ініціативи членів координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання при Харківській обласній державній адміністрації.