Завідувач кафедри трудового та господарського права Костянтин Мельник і науково-педагогічний склад кафедри взяли участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Актуальні питання удосконалення законодавства про працю та соціальне забезпечення», яка проводилася у Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого.

Під час конференції обговорювалися актуальні питання нової кодифікації трудового законодавства, пенсійної та судової реформи. В конференції взяли участь відомі вчені  академік Національної академії правових наук України Сергій Прилипко, члени-кореспонденти академії Галина Чанишева та Олег Ярошенко. Завідувач кафедри трудового та господарського права Костянтин Мельник у своїй доповіді, присвяченій проходженню служби у Національній поліції України та пенсійному забезпеченню поліцейських, звернув увагу  на необхідність і в подальшому зберегти для поліцейських пенсію за вислугу років та привести спеціальне законодавство про проходження служби у Національній поліції України у відповідність до норм Кодексу законів про працю України.