Шановні колеги! Вітаю вас із Днем юриста! Наше з вами професійне свято об’єднує фахівців різних сфер діяльності, які стоять на захисті прав і свобод громадян, конституційного устрою країни, борються зі злочинністю та забезпечують безпеку і порядок в державі.

Іще з позаминулого століття Харків став визнаним центром правничого життя і цей почесний статус він утримує й досьогодні. Наш університет продовжує славні традиції харківської юридичної школи. Спираючись на здобутки попередніх поколінь, ми з вами навчаємо та виховуємо нове поповнення фахівців для підрозділів Національної поліції України.

Бажаю, щоб ваш досвід, повага до закону, виваженість і принциповість приносили користь людям та сприяли зміцненню авторитету правоохоронних органів нашої держави!

Творчої вам наснаги, нових здобутків у професійній діяльності, міцного здоров’я, щастя, миру і добра.

Слава Україні!

Ректор,