Представники науково-педагогічного складу кафедри соціальних та економічних дисциплін факультету № 2 підготували та провели засідання наукового гуртка курсантів на тему «Толерантність у сучасному світі». Мета роботи – формування толерантної свідомості у курсантів. Першокурсники факультетів № 2 та № 3 виступили з доповідями на теми «Теоретико-соціологічний погляд на визначення поняття «толерантність», «Міжетнічна толерантність у творах світової літератури», «Визначення меж толерантності».

Особливу увагу приділили проблемі толерантності та недискримінації у роботі поліцейських. Жвава дискусія відбулася з приводу усвідомлення власної етнічної ідентичності, презентування себе і своєї етнічної спільноти, знаходження порозуміння та взаємодії один з одним.