Народний депутат України, член Наглядової ради Ігор Котвіцький привітав колектив Харківського національного університету внутрішніх справ з професійним святом – Днем юриста: «Юрист – це передусім той, хто за покликом серця готовий відстоювати справедливість, стояти на сторожі законності, верховенства права та бути взірцем моральності.

Ви та очолюваний Вами колектив – це ті високоосвічені професіонали, які визначатимуть якість змін, на які чекає наше суспільство.

Формування вітчизняної кримінально-правової наукової школи, збереження існуючих наукових напрацювань, виховання гідного наукового кадрового потенціалу – це найголовніші здобутки, про які ми вже можемо говорити сьогодні.

Сьогодні, від нашої правової культури, компетентності та відповідальності багато в чому залежить в якій країні ми та наші діти будемо жити завтра.

Бажаю Вам нових творчих здобутків, міцного здоров’я, добра і благополуччя!».