У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбулися особисто-командні змагання з прикладної стрільби на першість, присвячені 20-й річниці університету. В них взяли участь двадцять представників постійного та перемінного атестованого складу всіх факультетів та навчально-наукового інституту підготовки фахівців для підрозділів кримінальної міліції. Головний суддя змагань ­– проректор по службі, полковник міліції Анатолій Клочко.

Під час змагань усі учасники продемонстрували високий рівень стрілецької підготовки та вміле володіння вогнепальною зброєю. У загальному підсумку місця розподілились наступним чином:

У командному заліку:

І місце – команда факультету підготовки фахівців для підрозділів слідства;

ІІ місце – команда факультету підготовки фахівців для підрозділів боротьби з кіберзлочинністю та торгівлею людьми;

ІІІ місце – команда навчально-наукового інституту підготовки фахівців для підрозділів кримінальної міліції.

В особистій першості:

серед чоловіків:

І місце – курсант факультету з підготовки фахівців для підрозділів міліції громадської безпеки та кримінальної міліції у справах дітей, сержант міліції Артем Бурдейний;

ІІ місце – заступник начальника курсу факультету підготовки фахівців для підрозділів слідства, старший лейтенант міліції Сергій Краснокутський;

ІІІ місце – заступник начальника курсу навчально-наукового інституту підготовки фахівців для підрозділів кримінальної міліції, капітан міліції Микола Нечаєв.

серед жінок:

І місце – інспектор факультету підготовки фахівців для підрозділів боротьби з кіберзлочинністю та торгівлею людьми, старший лейтенант міліції Валентина Гапон;

ІІ місце – курсант навчально-наукового інституту підготовки фахівців для підрозділів кримінальної міліції, рядовий міліції Анастасія Торхова;

ІІІ місце – курсант факультету підготовки фахівців для підрозділів слідства, рядовий міліції Анастасія Владимирова.